Trainers en coaches

Home / Trainers en coaches

Onze korfbalschool beschikt over zijn eigen hoofdtrainers en assistent-trainers maar, daarnaast  zijn er ontzettend ook nog ontzettend veel gast- en hulptrainers die elke week weer het beste uit onze spelers proberen te halen.  Elk seizoen heb

Dirjan en Martijn motiveren en corrigeren één van onze talenten

ben wij tientallen verschillende trainers op het veld rondlopen.  Dit zijn natuurlijk (oud) top-spelers, top-talenten en top-coaches.  Ook hebben we zo nu en dan conditietrainers, coördinatietrainers en analisten die aan de slag gaan met onze jeugd.

Onze eigen korfbalschool-trainers zul je elke week op het veld ziet. Wie dat zijn en welke functie deze verschillende trainers hebben vind je via:

Dirjan Bouma – Oprichter en Hoofdtrainer

Abe Schippers – Manager en Hoofdtrainer

Marije Visser – Hoofdtrainer

Jorn Welling  – Hoofdtrainer

Anco van Gorkum – Hoofdtrainer

Amarins Tuinier – Assistent-trainer